ČAJEM POMOCI

PROJEKT ČAJEM POMOCI

Mít zdraví, spokojenou rodinu, skvělou práci, mít možnost svobodně cestovat ... v okamžiku, kdy tohle všechno máme, tak to často bereme jako samozřejmost, a proto si někdy ani dostatečně nemusíme uvědomovat jaké obrovské štěstí máme. Zejména pak, neuvědomujeme-li si, že na naší planetě, i u nás v České republice, je spousta lidí, kterým toho hodně chybí. Mnozí z nich často musí řešit životní otázky, složité situace a problémy, ve kterých se ocitli nebo se do nich narodili.

Nejen proto si myslíme, že je naší odpovědností trochu přispět ke zlepšení. Byť je to kapka v moři, věříme, že to má smysl.

Hledali jsme partnera z řad neziskových organizací, který výše zmíněné problémy zná a je schopen transparentním způsobem pomáhat právě tam, kde je potřeba. Tímto partnerem se stala nezisková organizace Člověk v tísni. Díky svým smysluplným programům podpory si získali podporu i z řad známých osobností. Pokud se o této organizaci chcete dozvědět více, a případně se stát i přímým dárcem - můžete se zapojit do Klubu přátel Člověka v tísni na www.klubpratel.cz nebo www.clovekvtisni.cz

Protože jsme firma, která v současné době rychle roste a čelí investicím do rozvoje, přemýšleli jsme jak koncipovat naši pomoc. Pro začátek jsme navrhli následující. Vytvořili jsme 3 druhy čajů s příznačnými názvy: Barevný život, Světlé zítřky a Doušek štěstí. Z každého prodaného čaje darujeme 10 Kč právě organizaci Člověk v tísni. Tato speciální edice čajů se bude prodávat na našem eshopu i u našich partnerů z řad zdravých výživ a dalších obchodů.

 

 
 • Řadit dle:
 • 3 položek celkem

Stránka 1/1

 • Barevný život ČVT ořez
  Pevně doufáme, že máte krásný a pestrý (barevný) život. Ano, víme, jsou situace, kdy se nedaří a naopak i situace,...
 • Doušek štěstí ČVT ořez
  Věříme, že štěstí je něco, co je v našem životě nezbytně potřeba. Často je to cíl naší životní cesty, jindy je zase...
 • Světlé zítřky ČVT ořez
  Věřit znamená mnoho, je to důvěra i odhodlání. V ěřit ve světlé zítřky je v mnoha těžkých životních situacích...
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.