ČAJEM POMOCI

PROJEKT ČAJEM POMOCI

Být zdravý, mít spokojenou rodinu, skvělou práci, možnost svobodně cestovat... v okamžiku, kdy tohle všechno máme, tak to často bereme jako samozřejmost. Proto si často ani neuvědomujeme, jaké štěstí nás potkalo. Spoustu lidí na naší planetě, i u nás v České republice, však takové štěstí nemělo. Mnozí z nich musí dennodenně řešit těžké životní otázky.

Nejen proto si myslíme, že je naší odpovědností trochu přispět ke zlepšení. I když to je jen maličký krůček, věříme, že to má smysl.

Hledali jsme partnera z řad neziskových organizací, který všechny tyto problémy zná a je schopen transparentním způsobem pomáhat právě tam, kde je potřeba. Tímto partnerem se nakonec stala nezisková organizace Člověk v tísni. Díky svým smysluplným programům pomoci si získali podporu i z řad známých osobností. Pokud se o této organizaci chcete dozvědět více, a případně se stát i přímým dárcem - můžete se zapojit do Klubu přátel Člověka v tísni na www.klubpratel.cz nebo www.clovekvtisni.cz.

Vytvořili jsme tedy 3 druhy čajů s příznačnými názvy: Barevný život, Světlé zítřky a Doušek štěstí. Z každého prodaného čaje darujeme 10 Kč právě organizaci Člověk v tísni. Tato speciální edice čajů se bude prodávat na našem eshopu i u našich partnerů z řad zdravých výživ a dalších obchodů.

Děkujeme, že pomáháte s námi.

 
 • Řadit dle:
 • 3 položek celkem

Stránka 1/1

 • Barevnýživotjpg
  Pevně doufáme, že máte krásný a pestrý (barevný) život. Ano, víme, jsou situace, kdy se nedaří a naopak i situace,...
 • Doušekštěstíjpg
  Věříme, že štěstí je něco, co je v našem životě nezbytně potřeba. Často je to cíl naší životní cesty, jindy je zase...
 • Světlézítřkyjpg
  Věřit znamená mnoho, je to důvěra i odhodlání. V ěřit ve světlé zítřky je v mnoha těžkých životních situacích...
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.