Bylinný čaj Světlé zítřky

70 Kč 60,87 Kč bez DPH
Skladem

Věřit znamená mnoho, je to důvěra i odhodlání. Věřit ve světlé zítřky je v mnoha těžkých životních situacích jediná cesta. Takových věřících je na celém světě, i u nás v České republice, obrovská spousta. My ostatní, co věříme ve svoje světlé, a často malicherné, světlé zítřky můžeme pomoci těm druhým vytvořit naději na lepší budoucnost, třeba takovou jakou máme my. Ne nadarmo jedno pořekadlo praví, kde je naděje, je i cesta. 10 Kč z každého prodaného čaje je náš závazek vůči organizaci Člověk v tísni, která peníze nasměruje na správné místo, aby mohli pomoci.

Složení: Malina list, černý bez květ, měsíček květ

Návod k přípravě lahodného čaje: Jednu až dvě čajové lžičky přelejte vroucí vodou (200 ml) a nechejte 5-10 minut odstát. Dobrou chuť!

Skladujte v suchu, chladu a temnu.

Hmotnost: 50 gramů

Cena za 100g - 140 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROJEKT ČAJEM POMOCI

Být zdravý, mít spokojenou rodinu, skvělou práci, možnost svobodně cestovat... v okamžiku, kdy tohle všechno máme, tak to často bereme jako samozřejmost. Proto si často ani neuvědomujeme, jaké štěstí nás potkalo. Spoustu lidí na naší planetě, i u nás v České republice, však takové štěstí nemělo. Mnozí z nich musí dennodenně řešit těžké životní otázky.

Nejen proto si myslíme, že je naší odpovědností trochu přispět ke zlepšení. I když to je jen maličký krůček, věříme, že to má smysl.

Hledali jsme partnera z řad neziskových organizací, který všechny tyto problémy zná a je schopen transparentním způsobem pomáhat právě tam, kde je potřeba. Tímto partnerem se nakonec stala nezisková organizace Člověk v tísni. Díky svým smysluplným programům pomoci si získali podporu i z řad známých osobností. Pokud se o této organizaci chcete dozvědět více, a případně se stát i přímým dárcem - můžete se zapojit do Klubu přátel Člověka v tísni na www.klubpratel.cz nebo www.clovekvtisni.cz.

Vytvořili jsme tedy 3 druhy čajů s příznačnými názvy: Barevný život, Světlé zítřky a Doušek štěstí. Z každého prodaného čaje darujeme 10 Kč právě organizaci Člověk v tísni. Tato speciální edice čajů se bude prodávat na našem eshopu i u našich partnerů z řad zdravých výživ a dalších obchodů.

Děkujeme, že pomáháte s námi.

Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.