PYRAMIDOVÉ ČAJE BIO

Nejprodávanější

3 položek celkem
Zenska sila
BIO
175 Kč

Ženská síla probudí Vaši energii kořeněným zázvorem, černým pepřem, skořicí a kardamonem vyváženým sladkým jablkem a osvěžujícími ostružinovými listy a pomerančovou kůrou....

1255
Sladke jahody
BIO
175 Kč

Nejlepší výběr sladkých a šťavnatých plodů Vás příjemně osvěží v horkých letních dnech. S tímto čajem se zastavte a na chvilku zasněte :) Nabídněte čaj Vaší návštěvě a všichni...

1267
Letni zazrak
BIO
175 Kč

Jemný přírodní rooibos se spojuje se šťavnatými jahodami, aromatickou pomerančovou kůrou a společně se zářivě barevnými lístky květů vytváří příjemnou letní směs. Složení:...

1264

Jako milovníci čaje věříme, že není nic lepšího než sypaný čaj. Ale někdy prostě nemáte čas a praktický sáčkový čaj je rychlejší.

Víme, jak máte rádi klasické porcované čaje, a proto jsme se rozhodli je pro Vás zařadit do našeho sortimentu. Ve spolupráci s firmou Alveus jsme pro Vás připravili kolekci skvělých bylinných směsí, ochucených čajů, ovocných čajů a dvě směsi černých čajů. Věříme, že si z nabídky vybere každý svého favorita a čaje udělají radost.

Všechny čaje jsou v BIO kvalitě a pyramidový tvar čajových sáčků umožňuje perfektní rozvinutí a tak i louhování kvalitních, větších čajových lístků.

Materiál, ze kterého jsou vyrobeny čajové sáčky je certifikovaný NeoSoilon®, který je recyklovatelný a vyrobený ze 100% cukrové třtiny bez GMO.

Jednotlivé sáčky připravujeme a balíme do průhledných degradovatelných fóliových sáčků a následně do papírové krabičky. S našim typickým okýnkem můžete opět nahlédnout, co obal skrývá pod pokličkou.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.