Ke každé objednávce produktů nad 300 Kč přidáme čaj Hepčík ZDARMA.

Proč pít zelený čaj China Sencha

Tento zelený čaj s intenzivní a výraznou chutí Vás jistě okouzlí stejně jako nás. Ještě než si ho ale vychutnáte, můžete si o něm přečíst pár zajímavých řádků.

China Sencha se sklízí z čajovníků čínských (Camellia sinensis), ale je upravována podle japonské receptury. Sklizeň provádějí většinou ženy, které nechají čajové lístky zvadnout. Poté se opakovaně napařují, aby došlo k zastavení oxidace, což je pro čínský zelený čaj trochu netypické. V Číně se totiž používá častěji pražení na pánvi. Díky tomu má pak čaj lehké kouřové aroma, to ale právě u Senchi nenajdete. Po napaření jsou lístečky překládány, sušeny a tříděny.

Obsahuje poměrně vysoký obsah teinu (kofeinu), proto se výborně uplatní jako povzbuzovač, třeba když se ráno nemůžete pořádně probudit. Takový ranní šálek China Sencha Vám dokáže nastartovat duševní i fyzickou aktivitu a navodit příjemnou náladu.

Určitě víte, že zelené čaje mají své výhody. Obsahují velké množství antioxidantů, které mají také příznivý vliv na normální funkci pleti. Pokud bojujete se suchou a matnou pokožkou, můžete zkusit do svého každodenního zkrášlovacího rituálu zahrnout šálek horkého čaje Sencha. Také je bohatý na vitamín C, takže skvělý pro Váš imunitní systém.

Věříme, že si China Sencha zamilujete a budete si ho vychutnávat společně s námi.

Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.