Troška krátké historie

Ahoj! Jsem Míša a provedu vás příběhem naší firmy:)

Vše začalo v roce 2017. Byl to můj maturitní rok. Studovala jsem břeclavské gymnázium. Výsledky jsem měla dobré, byla jsem přijata na VŠ, a dokonce jsem tam i krátce chodila. Mezitím ale proběhl ten zásadní okamžik - byla založena BYLINCA! Od založení v létě 2017 bylo postupem času stále jasnější, že nebude možné skloubit studium a úspěšně vést a rozvíjet firmu. Jak už asi tušíte, škola nedostala přednost a je to také důvod proč právě čtete tyto řádky.

Jak už to bývá, nejtěžší je vždycky začít. Praxe to potvrdila - nebylo zrovna jednoduché. Vše bylo v duchu hodně plánů, málo lidí a málo financí... Ale tak už to asi bývá:) Jinak řečeno, práce byla v podstatě veškerou výplní volného času. Zpětně si uvědomuji, jaké štěstí, že jsem se vydala zrovna tímto směrem. Člověk by nemohl úspěšně začít, kdyby tím nedokázal žít a pracovat na tom na 150%.

Na začátku byl největší výzvou fakt, že nás nikdo neznal. Potřebovali jsme nějak proniknout do obchodů. Jedno bylo od počátku jasné - nechceme naše výrobky nabízet v obchodních řetězcích. Nechtěli jsme dělat čaje na nízkou cenu, ale na kvalitu. Věřím, že právě tento směr je ten správný. Naše hlavní orientace je proto na obchody se zdravou výživou a farmářské obchody, kde lidé dokáží ocenit to, že to co člověk dělá, tak dělá především srdcem a s láskou. Toto je cesta, kterou nechceme ani v budoucnu měnit.

Čas plyne rychle a my jsme se za téměř dva roky od založení posunuli o velký kus směrem vpřed. Jsem moc ráda, že jsem kolem sebe měla několik blízkých lidí, kteří mně vždy ochotně pomohli. Bez nich by to totiž nešlo ...

Vážím si každého okamžiku a jsem ráda, že můžu dělat právě v takovém krásném oboru (byť je to velmi náročné) a dělat věci, které lidi dokáží ocenit. Vážím si proto podpory a pochval, které nám často chodí hlavně na sociálních sítích a s pokorou za ně moc děkuji.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.