AKCE - od 1.4. ke každé objednávce produktů nad 699 Kč přidáme čajové sítko v hodnotě 102 Kč ZDARMA.

Troška krátké historie

Ahoj! Jsem Míša a provedu Vás příběhem naší firmy :)

Vše začalo v roce 2017. Úspěšně jsem odmaturovala na břeclavském gymnáziu a byla přijata na VŠ, kam jsem i krátce chodila. Mezitím ale proběhl ten zásadní okamžik - byla založena BYLINCA. Od založení bylo postupem času stále jasnější, že nebude možné skloubit studium a úspěšně vést a rozvíjet firmu. Jak už asi tušíte, škola nedostala přednost a to je také důvod, proč právě čtete tyto řádky.

Nejtěžší je vždycky začít, ale to asi znáte. Praxe to potvrdila - nebylo to zrovna jednoduché. Vše bylo v duchu hodně plánů, málo lidí a málo financí... Jinak řečeno, práce byla v podstatě veškerou výplní mého volného času. Zpětně si uvědomuji, jaké štěstí, že jsem se vydala zrovna tímto směrem. Člověk by nemohl úspěšně začít, kdyby tím nedokázal žít a pracovat na tom na 150 %.

Na začátku byl největší výzvou fakt, že nás nikdo neznal. Potřebovali jsme nějak proniknout do obchodů. Co jsme ale věděli - nechceme naše výrobky nabízet v obchodních řetězcích. Nevyrábět čaje pro nízkou cenu, ale hlavně pro kvalitu. Věřím, že právě tento směr je ten správný. Naše hlavní orientace je proto na obchody se zdravou výživou a farmářské obchody, kde lidé dokáží ocenit to, že když člověk něco dělá především srdcem a s láskou, má to svou cenu. Toto je cesta, kterou nechceme ani v budoucnu měnit.

Čas plyne rychle a my jsme se od založení posunuli o velký kus směrem vpřed. Jsem moc ráda, že kolem sebe mám několik blízkých lidí, kteří mě vždy ochotně pomůžou. Bez nich by to totiž nešlo. 

S pokorou moc děkuji za podporu a pochvaly, které nám často chodí hlavně na sociálních sítích a taky za to, že dokážete ocenit tuhle krásnou (ikdyž náročnou) práci. 

Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.