Čaje na míru

ČAJE NA MÍRU

VYTVOŘTE SI ČAJ NA MÍRU

Máte významné firemní zákazníky nebo obchodní partnery? Rádi byste je potěšili netradičním dárkem plným bylinkových vůní? Nebo snad přemýšlíte o vlastní receptuře čaje? Pro nás to není problém a rádi Vám se vším pomůžeme!
Darujte čaj BYLINCA vyrobený na zakázku, s Vaší vlastní firemní etiketou!

1.

NAPIŠTE NÁM

Pošlete nám Vaši představu na e-mail
info@bylinca.cz

2.

VYBERTE SI SMĚS I OBAL

Směs i obal můžete vybírat ze všech našich čajů, káv i čokolád až po dárkové boxy. Rádi Vám také vytvoříme specialitu na míru.

3.

NÁVRH ETIKETY

K dispozici je Vám naše grafička, která v ceně produktu upraví šablonu naší vlastní etikety. Může také vykouzlit něco zcela originálního nebo nám dodejte svůj vlastní design. Rádi Vám poskytneme všechny potřebné podklady.

4.

VÝROBA

Hotové produkty standartně dodáváme do 14 dnů od finálního schválení všech podkladů. Minimální počet pro výrobu je vždy 100 kusů od jednoho typu produktu.

CHCI VLASTNÍ ČAJE

Potřebujete se ještě poradit? Napište e-mail Míši na info@bylinca.cz, nebo jí rovnou zavolejte +420 606 943 153. Společně vymyslíte to nejlepší řešení.

Povedené spolupráce


Recenze našich zákazníků

Bylincu jsme oslovili s přáním vytvořit dárky na míru pro naše zaměstnance a partnery. Společně jsme namíchali jedinečnou čajovou směs doplněnou o designovou dózu uzpůsobenou nám na míru. Spolupráce i komunikace byla velmi vstřícná a rychlá. S výsledným produktem jsme spokojeni, jedná se o krásný dárek, který z naší zkušenosti potěší široké spektrum obdarovaných. Jako fakultě Univerzity Karlovy nám záleží na původu a udržitelnosti našich dárkových předmětů, proto máme ze spolupráce s Bylincou radost.Fakulta sociálních věd Univerzity Karlovy

S Bylincou byla radost spolupracovat! Na Vánoce jsme jako jeden z našich vánočních dárků pro klienty zvolili sypaný vánoční čaj v dóze. I když všechny produkty Bylinca mají nádherná balení, rozhodli jsme se, že výrobek převlékneme do našeho designu. Komunikace s Markétou byla naprosto skvělá – cenila jsem si především rychlé a profesionální komunikace. Zboží jsme dostali dle domluvy a musím říci, že mě velmi potěšila kvalita tisku. Našim klientům (ale i nám) čaj velmi chutnal, tělo zahřál a mysl potěšil. Ještě jednou mnohokrát děkuji Bylinca za skvělou spolupráci! Doporučuje 6 z 6 členů našeho marketingového týmu.Veronika Poslušná, Marketing Specialist, ManpowerGroup s.r.o.

„Měla jsem na Bylincu pozitivní reference už dříve a po mé zkušenosti s Vámi to mohu s radostí potvrdit. Máte úžasné a kvalitní produkty a s radostí budu Bylincu dál doporučovat.“ Zuzana Hozmanová, Marketingový specialista, PENAM, a.s.

Od firmy BYLINCA odebíráme její produkty již více jak 4 roky a je to jeden z obchodních partnerů, kterému opravdu není co vytknout. Kromě toho, že čaje BYLINCA používáme jako zajímavé reklamní dárky, denně je pijeme i v naší firmě. Já osobně jako pravidelný konzument čaje, si normální čaj uvařím už opravdu zřídka. Pochvalu si zaslouží firma BYLINKA nejen za širokou nabídku různých bylinných směsí, ale i za speciálně pro nás navržené dárkové dózy a originální názvy svých produktů. Každá firma by měla být alespoň trochu originální a musím říct, že originalitu dárkových čajů BYLINCA oceňují všichni naši zákazníci. Opravdu nevím, kolik našich obchodních partnerů se stalo závislými konzumenty čajů BYLINCA, ale čas od času mne některý z nich poprosí o další dávku této zdraví prospěšné drogy. A zdaleka se nejedná jenom o nějaké kancelářské třasořitky, ale i drsné chlapy ze staveb, které byste tipovali, že s odporem vypijí hrneček čaje, jenom když mají smrt na jazyku … Ing. Josef Řezáč, jednatel REXCOM s.r.o.

S paní Hořínkovou ze společnosti Bylinca spolupracujeme od roku 2021 a naše první objednávka byla v podobě bylinných čajů „Vánoční překvapení“, určena jako dárek našim obchodním partnerům. Poté následovala další objednávka čajů „Báječná žena“, kterými jsme obdarovali naše kolegyně k Mezinárodnímu dni žen.

Oceňuji bleskovou komunikaci a rychlou dobu dodání. Moc se mi líbí jednoduchý design balení doplněný o dřevěný kolíček, který přidává na autentičnosti.

Zpětná vazba byla od všech velmi pozitivní 😊. Produkty rozhodně doporučuji a těším se na budoucí spolupráci! Barbora Šulcová, Marketingový specialista, Šmídl Provozní Holding s.r.o.

ANO, TO PŘESNĚ POTŘEBUJI

Kontakt

+420 606 943 153
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.