VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

Spolupráce ve třech krocích

1. REGISTRACE

Zaregistrujte se na našem e-shopu. Vyplňte IČO, DIČ, fakturační i dodací adresu.

2. AUTORIZACE

Vaši registraci zkontrolujeme
a autorizujeme
Váš účet jako velkoobchodní.
O této změně Vás informujeme
e-mailem.

3. MŮŽETE NAKUPOVAT

Po přihlášení uvidíte všechny produkty
s velkoobchodními cenami.

Chci se registrovat

Nevyhovuje Vám tento způsob registrace? Ozvěte se naší Markétě na marketa@bylinca.cz,+420 603 958 052, která Vám se vším pomůže.
Těšíme se na spolupráci!


Pramen zdraví v Podskalí

"Produkty firmy Bylinca jsme se rozhodly zařadit do našeho sortimentu především kvůli jejich filozofii, která je nám velmi blízká. Snažíme se také vybírat a podporovat lokální a české dodavatele, pokud je to možné. U našich zákazníků jsou čaje i bylinky velmi oblíbené, opakovaně se pro ně vracejí a oceňují jejich chuť i kvalitu. Tu můžeme i samy potvrdit, jsou výborné! :-) Krásné balení je pak už jen příjemný bonus. :-)

Komunikace i vyřízení objednávky je vždy rychlé a nikdy nebyl s ničím problém. Velmi také oceňuji precizní zabalení objednaného zboží, které přichází v perfektním stavu.

Jsme moc rády, že produkty v obchodě máme a určitě časem budeme nabídku rozšiřovat."Marie Rabanová

Decor by Glassor

Se značkou Bylinca spolupracujeme již přes rok a spolupráce je to velmi milá a voňavá. Naši zákazníci si čaje Bylinca rychle oblíbili a často se pro ně také vracejí. Velkým oblíbencem se staly čaje v plechovce a také svařákové koření, kterým jsme naši vánoční prodejnu krásně provoněli ♥ Komunikace s týmem Bylinca v čele s Markétou je velmi milá a hlavně rychlá a vstřícná. Pevně věříme, že naše spolupráce bude pokračovat a budeme mít stále tak spokojené zákazníky, jako doposud. Protože to je to nejdůležitější!Za tým Decor by Glassor
Klára Jandorová, Vedoucí prodejny & nákupčí

Milé kvietky

Pri hľadaní sortimentu do môjho ateliéru som si dávala veľmi záležať na kvalite a aj na samotnom výzore produktu. Bylinca má naozaj kvalitné a poctivé bylinky. Veľkým plusom je samozrejme krásne darčekové balenie. Zákazníci sú už u nás naučení na čaje práve od Bylinca. Sú ideálnym darčekom pre blízkych, ale i pre seba, len tak. Sortiment je naozaj široký a na svoje si príde každý - od jednodruhových čajov, až po rôzne kvetinové zmesy.

Komunikácia so zamestnancami Bylinca bola vždy veľmi ústretová a rýchla. Vždy keď som mala problém, ochotne mi odpísali a problém vyriešili.

Zákazníci sú už naučení na čaje od Bylinca. Okrem toho že sú krásne výzorovo, výborne chutia a reakcie sú len pozitívne.

Som veľmi spokojná s celkovým produktom (kvalita, výzor), komunikácia so zamestnancami a celkovo som vďačná za túto krásnu spoluprácu.Viktória Kurišková , Majiteľka Milých kvietkov

kArtDeco

Vaše bylincove čaje jsou velmi chutné, krásně balené a prodávají se u mne v obchůdku velmi dobře.

Je to skvělá volba dárku, pozornosti nebo i nákupu pro domácí použití. Zboží se jednoduše objednává, jeho dodávka je rychle vyexpedována a zabaleno - více než precizně.Těším se na další spolupráci.
Klára Axmannová kArtDeco

U stromu života

Produkty Bylinca se nám velice líbí nejen zpracováním, poměrem cena/účinky, ale i proto, že je z nich cítit, že je dělají lidé, které to baví a dělat to chtějí.

Komunikace s Bylincou je absolutně bezproblémová a rychlá, nejen na odpovědi na naše dotazy, ale i když se něco děje, ihned nás o tom informují - super!

Od našich stálých zákazníků (mezi které patříme i my sami) víme, že jsou maximálně spokojeni - vrací se, kupují opakovaně a chválí - dokonce k nám občas i pošlou někoho nového, aby si u nás produkty zakoupil, což je vůbec ta nejlepší recenze...

Spokojeni jsme s cenou, kvalitou, komunikací, přístupem, balením - no, prostě to dámy dělají velice dobře... :) Nespokojeni jsme jen s tím, že nám nejsou blíž... :D

Jednoznačně doporučujeme spolupráci s Bylincou všem, kteří hledají skvělé (nejen) bylinkové produkty, s odpovídající kvalitou a přijatelnou cenou! Produkty doporučuji dnes a denně na obchůdku každému, kdo přijde... :)


Robin Richter, zakladatel obchůdku, U Stromu života (Reborn s.r.o.)

URBAN MASTER, ECOSPIRIT

S Bylincou spolupracujeme jíž téměř dva roky a za tu dobu si jejich bylinné a ovocné čaje zamilovali nejen naši zákazníci, ale i my samotní. Komunikace probíhá vždy naprosto bez problémů a milé dámy se snaží vyjít vstříc našim občas "speciálním" požadavkům. Zboží bývá připraveno k odeslání v podstatě obratem. Co na Bylince oceňujeme je fakt, že za dobu naší spolupráce se stále posunují kupředu a stále rozšiřují své portfolio převážně vlastní výroby. A co jsme si opravdu oblíbili jsou také třeba sezónní speciály. Za náš můžeme spolupráci jen a jen doporučit. Odměnou vám budou skvělé čaje nejen pro vaše zákazníky ale i pro vás samotné.Oldřich Krátký, www.ecospirit.cz

LA-OBCHŮDEK

Produkty BYLINCA se líbí nám i našim zákazníkům, proto je s oblibou prodáváme. Komunikace je na výborné úrovni, v případě potřeby nám vždy rády přidají produkty do již zadané objednávky.

Naši zákazníci jsou s produkty BYLINCA velmi spokojení a vracejí se pro ně, což je pro nás nejdůležitější a rád doporučuji produkty BYLINCA i ostatním.


Jarek Juříček, La-Obchudek.cz

Hravé kafe, Zlín

Produkty BYLINCA jsou skvělé, originální, chuťově výrazné a vždy nádherně voní! Vyřízení je vždy rychlé a bezproblémové.

Zákazníci naší kavárny jsou spokojení, nadšenci sypaných čajů rádi kupují Vaše produkty. Určitě všem. Hlavně je skvělé, že jste lokální a jde poznat, že jsou bylinky kvalitně zpracovány. Moc děkujeme :-)Markéta, Hravé Kafé


ČAJE BYLINCA SE PRODÁVAJÍ SAMY

Přírodní čajové směsi pro Vás připravujeme na jižní Moravě od roku 2017. Jsme jedna rodina, akční tým, který vylepšuje a pečuje o kvalitu každého produktu, který opustí naši výrobu. Základem jsou kvalitní suroviny, zapálený tým lidí i tradiční práce, kdy se vše ručně míchá, navažuje, etiketuje i balí na cestu
k vám. V nabídce najdete nejen naše originální receptury, jednodruhové bylinky, pravé a ovocné čaje, ale i kávu a sirupy. Jejich obaly neplní pouze svůj základní účel, jsou ekologické, vyrobeny z papíru, biodegradabilních surovin, nebo se dají znovu použít.


Zkrášlete svůj obchod čaji Bylinca,
které vašim zákazníkům
zachutnají na první pohled.

Tvoříme produkty, které přispívají ke chvilkám pohody a zároveň vytvoří dobrou náladu s každým douškem. Chcete vědět více o jednotlivých produktech? Podívejte se na naši firemní prezentaci produktů.

Přihlášení k účtu

Máte již velkoobchodní účet? Skvěle! Přihlásit se můžete v odkazu zde:

Přihlásit se


Základní informace

- dodáváme do zdravých výživ, obchodů s farmářskými produkty, lékáren, bezobalových obchodů, kosmetických salonů, květinářství, obchodů s dárkovým zbožím,
e-shopů a dalších

- dopravu zdarma nabízíme při nákupu nad 2800 Kč s DPH

- platba na fakturu se splatností
je možná od 4. objednávky

- ceny produktů jsou případně průběžně aktualizovány

- Vaši objednávku odešleme do
2-3 pracovních dnů


Kontakt

Záznamy nebyly nalezeny...

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.