Vyberte si dárek k nákupu ke každé objednávce nad 400,- 🎁

Květový med z Moravy 550g

Novinka
149 Kč 133,04 Kč bez DPH 27,09 Kč / 100 g
Skladem

Vyzkoušejte nektar z moravských květin v každé lžičce.  Náš med pochází přímo od místního včelaře, pro kterého je med srdcovou záležitostí. Přistupuje k němu jako k tekutému zlatu a na jeho chuti i vlastnostech to je znát. 

Med obsahuje snadno využitelné jednoduché cukry, glukózu a fruktózu. Bude tedy skvělým sladidlem do Vašich nápojů, na pečivo i jako lahodný doplněk k sýrům.

5 DŮVODŮ PROČ SLADIT MEDEM

  1. Přírodní sladidlo - neobsahuje žádné přidané chemikálie ani konzervanty
  2. Bohatý na minerály, vitamíny i antioxidanty
  3. Obsahuje přirozené cukry - glukózu a fruktózu, které poskytují rychlý zdroj energie
  4. Má nižší glykemický index než bílý cukr
  5. Chuťový zážitek

KRYSTALIZACE MEDU? Pokud Vám med zkrystalizuje, tak se jedná o jeho čistě přirozenou vlastnost, která ukazuje pouze na to, že neobsahuje žádné chemické látky. Jeho chuť i další vlastnosti zůstávají stále stejně dobré. 

Na med se nevztahuje žádná slevová akce. Děkujeme za pochopení.

Pouze jednotná cena pro MO i VO.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ty nejlepší bylinky, bylinné a ovocné čaje, koření, výběrová káva, dárkové boxy i sirupy na jednom místě!

 

Skladování: v suchu, chladu a temnu.

Hmotnost: 550 gramů

 

S BYLINKAMI TO UMÍME!

 Příběh bylinkové směsi

CO VÁS ČASTO ZAJÍMÁ?

Jak dlouho med vydrží? Trvanlivost medu je do 01.2026.

Lze na etiketu přidat i logo naší firmy? Určitě! Med Vám připravíme rádi i na míru. Více o zakázkové výrobě

Kdy dorazí má objednávka? Brzy! Vaši objednávku odešleme do 1-2 dnů. Více o dopravě

 

JEŠTĚ NÁS NEZNÁTE?  

Přírodní čajové směsi pro Vás připravujeme na jižní Moravě od roku 2017. Jsme jedna rodina, akční tým, který vylepšuje a pečuje o kvalitu každého pokladu, který opustí naši výrobu. Nad voňavým šálkem bylinkového čaje z našich originálních receptur jsme se rozhodli přeměnit touhy po výjimečných chvílích s bylinkami ve skutečnost a dali jsme tak vzniknout našemu ráji jménem BYLINCA. Základem jsou kvalitní suroviny, zapálený tým lidí i tradiční práce, kdy se vše ručně míchá, navažuje, etiketuje i balí na cestu k vám. Dopřáváme chuťovým pohárkům zážitek v každém šálku a děláme co nás baví - produkty, které Chutnají na první pohled

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O NÁS

Před několika lety, hned po mé maturitě, jsem se rozhodla jít svou cestou. S vášní pro bylinky a touhou tvořit zdravé a přírodní produkty, jsem se společně s rodinou pustila do výroby sypaných bylinkových čajů. A tak vznikla BYLINCA, naše rodinná firma z jižní Moravy.


Od samého začátku jsme věděli, že chceme nabízet kvalitní a originální výrobky. Proto jsme se zaměřili na pečlivý výběr bylinek z míst, jenž jsou pro jejich pěstování typická. Každá rostlina, kterou používáme, je vybíraná s péčí, odborností i nadšením. Spolupracujeme pouze s těmi dodavateli, kteří vyznávají stejné hodnoty, starají se o bylinky s láskou, odpovědností, respektem k přírodě.


Vždy jsme si zakládali na tom, že každý produkt, který opouští náš sklad, je vyroben ručně, bez aromat, obsahuje jen čistou přírodu a jeho obal není zátěží pro životní prostředí. Snažíme se vytvořit harmonické směsi, které nejen potěší chuťové buňky, ale také přinesou do života našich zákazníků okamžiky klidu, pohody a stanou se se jejich denním rituálem.


Děkujeme, že jste s námi. Vaše spokojenost je hnací silou naší cesty v bylinkovém i ekologickém světě. Protože úcta k přírodě nebyla nikdy tak důležitá jako dnes.


Za celý tým BYLINCA,

 

Michaela Zapletalová

zakladatelka s spolumajitelka BYLINCA, s.r.o.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.