Horký nápoj: Kakaová slast 250g

157 Kč 140,18 Kč bez DPH 62,80 Kč / 100 g
Skladem

Krásně zavoní, zahřeje a jistě zachutná, přesně tak, jak to umí jen kakao. Bez dochucovadel i aromat, jen čokoláda a kokosový cukr.

Složení: Kokosový cukr, kakao (kakaové máslo minimálně 21%). Může obsahovat stopy mléka a skořápkových plodů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ty nejlepší bylinky, bylinné čaje, koření, výběrová káva, kakaové nápoje, dárkové boxy, čokolády a sirupy na jednom místě!

 

Příprava: 2-4 lžíce směsi smíchejte se 150 ml teplého mléka. Dle chuti můžete poměr upravit. Dobrou chuť!

Skladování: v suchu, chladu a temnu.

Hmotnost: 250 gramů

 

S BYLINKAMI TO UMÍME!

 Příběh bylinkové směsi

CO VÁS ČASTO ZAJÍMÁ?

Jak dlouho mi kakaový nápoj vydrží? Průměrná trvanlivost je 12 měsíců.

Jak doma správně skladovat BYLINCA produkty? Kakao skladujte v suchu, temnu a při teplotách do 20°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. 

Je obal ekologický? Ano! Doypack je z 65% vyroben z přírodního materiálu.

Kdy dorazí má objednávka? Brzy! Vaši objednávku odešleme do 1-2 dnů. Více o dopravě

 

JEŠTĚ NÁS NEZNÁTE?  

Přírodní čajové směsi pro Vás připravujeme na jižní Moravě od roku 2017. Jsme jedna rodina, akční tým, který vylepšuje a pečuje o kvalitu každého pokladu, který opustí naši výrobu. Nad voňavým šálkem bylinkového čaje z našich originálních receptur jsme se rozhodli přeměnit touhy po výjimečných chvílích s bylinkami ve skutečnost a dali jsme tak vzniknout našemu ráji jménem BYLINCA. Základem jsou kvalitní suroviny, zapálený tým lidí i tradiční práce, kdy se vše ručně míchá, navažuje, etiketuje i balí na cestu k vám. Dopřáváme chuťovým pohárkům zážitek v každém šálku a děláme co nás baví - produkty, které Chutnají na první pohled.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O NÁS

Před několika lety, hned po mé maturitě, jsem se rozhodla jít svou cestou. S vášní pro bylinky a touhou tvořit zdravé a přírodní produkty, jsem se společně s rodinou pustila do výroby sypaných bylinkových čajů. A tak vznikla BYLINCA, naše rodinná firma z jižní Moravy.


Od samého začátku jsme věděli, že chceme nabízet kvalitní a originální výrobky. Proto jsme se zaměřili na pečlivý výběr bylinek z míst, jenž jsou pro jejich pěstování typická. Každá rostlina, kterou používáme, je vybíraná s péčí, odborností i nadšením. Spolupracujeme pouze s těmi dodavateli, kteří vyznávají stejné hodnoty, starají se o bylinky s láskou, odpovědností, respektem k přírodě.


Vždy jsme si zakládali na tom, že každý produkt, který opouští náš sklad, je vyroben ručně, bez aromat, obsahuje jen čistou přírodu a jeho obal není zátěží pro životní prostředí. Snažíme se vytvořit harmonické směsi, které nejen potěší chuťové buňky, ale také přinesou do života našich zákazníků okamžiky klidu, pohody a stanou se se jejich denním rituálem.


Děkujeme, že jste s námi. Vaše spokojenost je hnací silou naší cesty v bylinkovém i ekologickém světě. Protože úcta k přírodě nebyla nikdy tak důležitá jako dnes.


Za celý tým BYLINCA,

 

Michaela Zapletalová

zakladatelka s spolumajitelka BYLINCA, s.r.o.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.