Lyofilizované mango plátky 50g

125 Kč 111,61 Kč bez DPH 250 Kč / 100 g
Skladem

Křupněte si do zralého lyofilizovaného manga.  Bez éček a přidaného cukru.

JAK SE LYOFILIZUJE MANGO?

Lyofilizace neboli sušení mrazem probíhá za velmi nízké teploty a tlaku, voda z manga tedy přechází z pevného skupenství přímo do plynného.

Díky tomu se z ovoce odpaří jen voda, aniž by sušení negativně ovlivnilo jeho nutriční hodnoty. Lyofilizované ovoce neztratí živiny, vitamíny ani minerály. Navíc si zachová přirozenou chuť, vůni i barvu, a tak je téměř k nerozeznání od čerstvého ovoce.

5 DŮVODŮ PROČ JÍST LYOFILIZOVANÉ MANGO

  1. Stejný obsah vitamínů a minerálů jako u čerstvých zralých plodů 
  2. Obsahuje beta-karoten, který se v těle přemění na vitamín A
  3. Bohaté na vitamín C a vitamíny skupiny B, hlavně B6 a B9
  4. Bohaté na minerály zinek, mangan, meď a draslík
  5. Plně uspokojí Vaši chuť po sladkostech

 A CO NAJDETE V SÁČKU?

- Sladké, zralé plátky

- Křupavou, křehkou strukturu

- Zdravé mlsání plné vitamínů

NÁŠ TIP:  Plátky manga dodají exotickou chuť granole, ovesné kaši a smoothies. Určitě si ho oblíbíte jako přísadu do dezertů – skvěle se snoubí třeba s ananasem nebo kokosem. A už jste zkoušeli kombinaci s hořkou čokoládou?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ty nejlepší bylinky, bylinné a ovocné čaje, koření, výběrová káva, dárkové boxy i sirupy na jednom místě!

 

Skladování: v suchu, chladu a temnu.

Upozornění: Mrazem sušené ovoce je velmi náchylné na vlhkost. 

Hmotnost: 50 gramů 

 

S BYLINKAMI TO UMÍME!

 Příběh bylinkové směsi

CO VÁS ČASTO ZAJÍMÁ?

Jak dlouho mi lyofilizované ovoce vydrží? Minimální trvanlivost produktů je do 01.2026.

Jak doma správně skladovat BYLINCA produkty? Mrazem sušené ovoce rozhodně neskladujte v okolí sporáku. Vložte do suché, tmavé poličky. Obal vždy dobře uzavřete, aby nedošlo k navlhnutí.

Lze na etiketu přidat i logo naší firmy? Určitě! Ovoce Vám připravíme rádi i na míru. Více o zakázkové výrobě

Kdy dorazí má objednávka? Brzy! Vaši objednávku odešleme do 1-2 dnů. Více o dopravě

 

JEŠTĚ NÁS NEZNÁTE?  

Přírodní čajové směsi pro Vás připravujeme na jižní Moravě od roku 2017. Jsme jedna rodina, akční tým, který vylepšuje a pečuje o kvalitu každého pokladu, který opustí naši výrobu. Nad voňavým šálkem bylinkového čaje z našich originálních receptur jsme se rozhodli přeměnit touhy po výjimečných chvílích s bylinkami ve skutečnost a dali jsme tak vzniknout našemu ráji jménem BYLINCA. Základem jsou kvalitní suroviny, zapálený tým lidí i tradiční práce, kdy se vše ručně míchá, navažuje, etiketuje i balí na cestu k vám. Dopřáváme chuťovým pohárkům zážitek v každém šálku a děláme co nás baví - produkty, které Chutnají na první pohled.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O NÁS

Před několika lety, hned po mé maturitě, jsem se rozhodla jít svou cestou. S vášní pro bylinky a touhou tvořit zdravé a přírodní produkty, jsem se společně s rodinou pustila do výroby sypaných bylinkových čajů. A tak vznikla BYLINCA, naše rodinná firma z jižní Moravy.


Od samého začátku jsme věděli, že chceme nabízet kvalitní a originální výrobky. Proto jsme se zaměřili na pečlivý výběr bylinek z míst, jenž jsou pro jejich pěstování typická. Každá rostlina, kterou používáme, je vybíraná s péčí, odborností i nadšením. Spolupracujeme pouze s těmi dodavateli, kteří vyznávají stejné hodnoty, starají se o bylinky s láskou, odpovědností, respektem k přírodě.


Vždy jsme si zakládali na tom, že každý produkt, který opouští náš sklad, je vyroben ručně, bez aromat, obsahuje jen čistou přírodu a jeho obal není zátěží pro životní prostředí. Snažíme se vytvořit harmonické směsi, které nejen potěší chuťové buňky, ale také přinesou do života našich zákazníků okamžiky klidu, pohody a stanou se se jejich denním rituálem.


Děkujeme, že jste s námi. Vaše spokojenost je hnací silou naší cesty v bylinkovém i ekologickém světě. Protože úcta k přírodě nebyla nikdy tak důležitá jako dnes.


Za celý tým BYLINCA,

 

Michaela Zapletalová

zakladatelka s spolumajitelka BYLINCA, s.r.o.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.