Lyofilizovaný banán plátky 60g

110 Kč 98,21 Kč bez DPH 183,33 Kč / 100 g
Skladem

Banán, který nikdy nezhnědne ani nezměkne.  Bez éček a přidaného cukru.

Už jste zkoušeli banánové chipsy, ale moc vás neoslovily? Lyofilizovaný banán s nimi nemá moc společného. Banánové chipsy bývají smažené, tvrdé a plné cukru. Naproti tomu se naše lyofilizované banánové plátky suší mrazem. Výsledkem jsou křupavé, křehoučké kousky banánu, které se na jazyku jen rozplývají. Bez přidaného cukru a tuku.

JAK SE LYOFILIZUJE BANÁN?

Lyofilizace neboli sušení mrazem probíhá za velmi nízké teploty a tlaku, voda z banánu tedy přechází z pevného skupenství přímo do plynného.

Díky tomu se z ovoce odpaří jen voda, aniž by sušení negativně ovlivnilo jeho nutriční hodnoty. Lyofilizované ovoce neztratí živiny, vitamíny ani minerály. Navíc si zachová přirozenou chuť, vůni i barvu, a tak je téměř k nerozeznání od čerstvého ovoce.

5 DŮVODŮ PROČ JÍST LYOFILIZOVANÝ BANÁN

  1. Stejný obsah vitamínů a minerálů jako u čerstvých zralých plodů 
  2. Obsahuje draslík, který je důležitým minerálem pro udržení normálního krevního tlaku
  3. Bohatý na vitamín C, B6 a minerály hořčík, měď a mangan
  4. Obsahují velké množství vlákniny, která přispívá ke správné funkci střev
  5. Plně uspokojí Vaši chuť po sladkostech

 A CO NAJDETE V SÁČKU?

- Sladkou chuť bez přidaného cukru

- Křupavou, křehkou strukturu

- Díky vysokému obsahu vlákniny zasytí

NÁŠ TIP:  Přimíchejte do jogurtu, cereálií nebo je rozmixujte s mlékem na lahodný koktejl. Využijte lyofilizovaný banán místo čerstvého při pečení – na dochucení krémů nebo ozdobu dezertů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ty nejlepší bylinky, bylinné a ovocné čaje, koření, výběrová káva, dárkové boxy i sirupy na jednom místě!

 

Skladování: v suchu, chladu a temnu.

Upozornění: Mrazem sušené ovoce je velmi náchylné na vlhkost. 

Hmotnost: 60 gramů 

 

S BYLINKAMI TO UMÍME!

 Příběh bylinkové směsi

CO VÁS ČASTO ZAJÍMÁ?

Jak dlouho mi lyofilizované ovoce vydrží? Minimální trvanlivost produktů je do 01.2026.

Jak doma správně skladovat BYLINCA produkty? Mrazem sušené ovoce rozhodně neskladujte v okolí sporáku. Vložte do suché, tmavé poličky. Obal vždy dobře uzavřete, aby nedošlo k navlhnutí.

Lze na etiketu přidat i logo naší firmy? Určitě! Ovoce Vám připravíme rádi i na míru. Více o zakázkové výrobě

Kdy dorazí má objednávka? Brzy! Vaši objednávku odešleme do 1-2 dnů. Více o dopravě

 

JEŠTĚ NÁS NEZNÁTE?  

Přírodní čajové směsi pro Vás připravujeme na jižní Moravě od roku 2017. Jsme jedna rodina, akční tým, který vylepšuje a pečuje o kvalitu každého pokladu, který opustí naši výrobu. Nad voňavým šálkem bylinkového čaje z našich originálních receptur jsme se rozhodli přeměnit touhy po výjimečných chvílích s bylinkami ve skutečnost a dali jsme tak vzniknout našemu ráji jménem BYLINCA. Základem jsou kvalitní suroviny, zapálený tým lidí i tradiční práce, kdy se vše ručně míchá, navažuje, etiketuje i balí na cestu k vám. Dopřáváme chuťovým pohárkům zážitek v každém šálku a děláme co nás baví - produkty, které Chutnají na první pohled.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O NÁS

Před několika lety, hned po mé maturitě, jsem se rozhodla jít svou cestou. S vášní pro bylinky a touhou tvořit zdravé a přírodní produkty, jsem se společně s rodinou pustila do výroby sypaných bylinkových čajů. A tak vznikla BYLINCA, naše rodinná firma z jižní Moravy.


Od samého začátku jsme věděli, že chceme nabízet kvalitní a originální výrobky. Proto jsme se zaměřili na pečlivý výběr bylinek z míst, jenž jsou pro jejich pěstování typická. Každá rostlina, kterou používáme, je vybíraná s péčí, odborností i nadšením. Spolupracujeme pouze s těmi dodavateli, kteří vyznávají stejné hodnoty, starají se o bylinky s láskou, odpovědností, respektem k přírodě.


Vždy jsme si zakládali na tom, že každý produkt, který opouští náš sklad, je vyroben ručně, bez aromat, obsahuje jen čistou přírodu a jeho obal není zátěží pro životní prostředí. Snažíme se vytvořit harmonické směsi, které nejen potěší chuťové buňky, ale také přinesou do života našich zákazníků okamžiky klidu, pohody a stanou se se jejich denním rituálem.


Děkujeme, že jste s námi. Vaše spokojenost je hnací silou naší cesty v bylinkovém i ekologickém světě. Protože úcta k přírodě nebyla nikdy tak důležitá jako dnes.


Za celý tým BYLINCA,

 

Michaela Zapletalová

zakladatelka s spolumajitelka BYLINCA, s.r.o.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.